icon1

Kursy podstawowe

Kursy podstawowe dla kandydatów na kierowców, kursy dla osób w każdym wieku

icon2

Kursy zaawansowane

Kursy dla kierowców chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe

icon3

Kursy specjalistyczne

Kursy branżowe dające dodatkowe uprawnienia specjalistyczne

icon4

Kursy pedagogiczne

Kurs dla chętnych z zakresu prowadzenia szkoleń osób dorosłych

Kursy pedagogiczne

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia szkoleń osób dorosłych. Zgodnie z $ 7 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216), kurs kończy się egzaminem złożonym przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Kierownika Jednostki.

Celem kursu jest nabycie kompetencji pedagogicznych oraz opanowanie praktycznych metod nauczania w pozaszkolnych formach kształcenia. Uczestnicy zostaną zaopatrzeni w materiały potrzebne do opanowania zagadnień wymaganych do zdania egzaminu oraz wykaz lektur uzupełniających. Całość tematyki zostanie wyłożona w formie wykładów i ćwiczeń przez doświadczonych wykładowców.